Home  > PC Parts  > Computer Parts  > Memory (RAM)  > DDR4 RAM > G Skill 32GB (2X16G) F4-3200C16D-32GVK RipJaws V 3200MHz CL16 DDR4 RAM
G Skill 32GB (2X16G) F4-3200C16D-32GVK RipJaws V 3200MHz CL16 DDR4 RAM
  • 48636_thumb_P_1547092993179
Loading... Contact Store
   Same Day Dispatch   Question Mark
Order within 5hrs and 35mins
SPECIFICATIONS:
Series
Ripjaws V
Capacity
32GB (16GBx2)
Multi-Channel Kit
Dual Channel Kit
Tested Speed
3200MHz
Tested Latency
Tested Voltage
Unbuffered
Error Checking
Non-ECC
SPD Speed
2133MHz
SPD Voltage
1.20v
Fan lncluded
No
Height
42 mm / 1.65 inch
  • Product Name: